:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wieczór teatralny w „Wiktówce”

Wydarzenia, Wieczór teatralny „Wiktówce” - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 05/01/2018 12:45

W piątek 22 grudnia mieszkańcy Winnicy uczestniczyli w XVI Wieczorze Teatralnym zorganizowanym przez nauczycielki ZPO Monikę Paszkowską i Katarzynę Jaszczak.

W teatrze „Wiktówka” zlokalizowanym w miejscowej bibliotece,grupa teatralna „Wikt” składająca się z uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Winnicy przedstawiła Jasełka i koncert kolęd. Wspólnie z dziećmi kolędowali zasłuchani rodzice, wójt Mariusz Kowalewski i mieszkańcy. Wieczór zakończono wzruszającymi pieśniami o tematyce bożonarodzeniowej. Wspaniałe utwory śpiewane przez dziecięcy chór sprawiły, że pomimo zbliżających się świąt można było zapomnieć o wszelkich obowiązkach domowych.

Reklama

Wieczór teatralny w „Wiktówce” komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama