:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wicestarosta Beata Jóźwiak wyróżniona

Wydarzenia, Wicestarosta Beata Jóźwiak wyróżniona - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 04/07/2019 15:39

1 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości. Z tej okazji, w środę 3 lipca, w Hotelu „Gromada” w Warszawie, odbyła się uroczystość, podczas której wręczono m.in. nagrody w konkursie „Samorządowiec – Spółdzielca” pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

To „doroczny konkurs, organizowany od 2004 r. pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, jest wyrazem uznania dla działaczy samorządowych, radnych, posłów, senatorów i polityków za aktywną i owocną współpracę ze spółdzielniami, wspieranie spółdzielczości, docenianie jej roli w rozwoju społeczno – gospodarczym i kulturalnym środowisk lokalnych, podejmowanie wspólnych ze spółdzielcami, działań mających na celu kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego i rozwijanie demokracji.”

Wśród ośmiu tegorocznych laureatów - „Samorządowców – Spółdzielców” znalazła się Beata Jóźwiak – Wicestarosta Pułtuski.

zdj. Krajowa Rada SpółdzielczaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama