:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wianki w Zambskach Kościelnych

Wydarzenia, Wianki Zambskach Kościelnych - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/06/2019 14:58

Wianki nad Narwią w Zambskach Kościelnych już na stałe wpisały się w kalendarz imprez letnich, plenerowych w gminie Obryte. W minioną sobotę 22 czerwca, na zaproszenie wójta Sebastiana Mroczkowskiego oraz proboszcza parafii św. Wojciecha ks. Dariusza Multona, nad brzegiem rzeki zgromadzili się mieszkańcy Zambsk oraz okolicznych miejscowości, goście i turyści. Tegoroczne Wianki w Zambskach rozpoczęła Msza Święta na promie, po której ks. kan. Walerian Niewiadomski pobłogosławił rzekę Narew, jednostki pływające oraz wszystkich zgromadzonych. Po wspólnej modlitwie nadszedł czas na biesiadę do późnych godzin wieczornych.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama