:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Warsztaty baletowe w Semiramidzie

Taniec, Warsztaty baletowe Semiramidzie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/03/2018 09:13

Warto było czekać! Prawdziwy balet w Semiramidzie ze wspaniałą instruktorką, baletnicą, znaną z licznych spektakli teatralnych, z desek Teatru Opery Narodowej. Dziewczynki przez prawie półtorej godziny poznawały pierwsze podstawowe pozycje w balecie w odsłonie francuskojęzycznej. Dziękujemy za tak liczne przybycie, za super sesję zdjęciową, za obecność w naszych sportowych progach. Z uwagi na bardzo napięty grafik pani instruktor, następne bezpłatne warsztaty baletowe z Jej udziałem odbędą się w maju. Czekamy na WAS! A teraz zapraszamy na cykliczne zajęcia baletowe w każdy czwartek o godz. 17.00 (grupa młodsza) i 18.00 (grupa starsza).

KS SemiramidaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama