:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

W „Trójce” konkurs na dyrektora nierozstrzygnięty

Edukacja, „Trójce” konkurs dyrektora nierozstrzygnięty - zdjęcie, fotografia

W piątek 6 kwietnia w Urzędzie Miejskim zostały przeprowadzone konkursy na dyrektorów trzech pułtuskich szkół podstawowych.

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi oraz w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi do konkursu stanęli dotychczasowi dyrektorzy – Krzysztof Łachmański (PSP nr 4) i Krystyna Estkowska (PSP nr 2). Kandydatką na dyrektorkę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi była dotychczasowa wicedyrektor Izabela Trzcińska, która wzięła udział w konkursie w zamian odchodzącej na emeryturę dyrektor Doroty Karzulewskiej. W tajnym głosowaniu nie uzyskała wystarczającej liczby głosów komisji konkursowej, w związku z czym konkurs pozostał nierozstrzygnięty. Teraz od p.o. burmistrza Doroty Subdy zależy, czy ponownie ogłosi konkurs, czy też wyznaczy kogoś na stanowisko dyrektora.

11 kwietnia Dorota Subda stosownymi zarządzeniami zatwierdziła wyniki konkursów.

 


Edukacja, - więcej informacji