:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W przyszłym tygodniu pierwsze sesje we wszystkich gminach

Samorząd, przyszłym tygodniu pierwsze sesje wszystkich gminach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/11/2018 15:06

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Ostrołęce z dnia 9 listopada 2018 r., w przyszłym tygodniu w gminach powiatu pułtuskiego oraz w powiecie odbędą się pierwsze sesje rad nowej kadencji.

I tak, w najbliższy poniedziałek 19 listopada na sesji Rady Miasta zostanie zaprzysiężony burmistrz Pułtuska oraz nowa rada miejska, wybrani zostaną także przewodniczący i wiceprzewodniczący.

We wtorek 20 listopada odbędzie się sesja w powiecie, podczas której oprócz zaprzysiężenia rady i prezydium wybrany zostanie starosta, wicestarosta i Zarząd Powiatu.

W środę 21 listopada, podczas pierwszej sesji zaprzysiężona zostanie rada oraz nowy wójt gminy Obryte, a także wójtowie poprzednich kadencji wybrani ponownie oraz nowe rady w gminach Pokrzywnica i Zatory.

W czwartek 22 listopada odbędą się sesje w gminach Świercze - nowa rada i ten sam wójt wybrany po raz kolejny oraz w Winnica i Gzy, gdzie złożą przysięgę radni i nowi wójtowie.

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama