:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W przyjaźni siła i moc!

Wydarzenia, przyjaźni siła - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 24/06/2019 13:03

Wycieczka wolontariuszy, klas I i II ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie oraz uczniów kl. IV Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gzowie.

13 i 14 czerwca, wyruszyliśmy do Ośrodka Charytatywnego Caritas w Popowie, w ramach podsumowania pracy wolontariatu za miniony rok szkolny, a także w ramach integracji. Pogoda nam sprzyjała, zwłaszcza, że zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu. Dzieci i młodzież korzystały z różnych atrakcji, które oferował ośrodek. Długie kolejki ustawiały się do zjazdów na rolce, huśtawek, ścianek wspinaczkowych, koparek na placu budowy dla najmłodszych. Było to wyjątkowe spotkanie. Uczestnicy wyprawy bardzo szybko rozlokowali się w letniskowych domkach, w których spędzili noc. Dla niektórych była to pierwsza noc poza domem – bez rodziców. Nasi uczniowie byli bardzo dzielni. Bardzo szybko nawiązali też przyjacielskie stosunki podczas wspólnych zabaw grupowych, a także podczas zajęć warsztatowych pierwszego („ Smacznie i zdrowo, a w moim brzuszku robi się kolorowo”) i drugiego („ Barwy przyjaźni”) dnia pobytu w ośrodku. Mnóstwo emocji najmłodsi przeżyli również podczas kapslowych wyścigów. Wśród tak licznej grupy nikt nie czuł się samotny, wszyscy wspólnie bawili się i pracowali. Spędzony aktywnie i na świeżym powietrzu, wśród pięknych drzew sosnowych, czas wykorzystany został bardzo dobrze i zapewne na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników przygody.

Wolontariusze Szkoły Podstawowej

z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama