:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W Kleszewie i Bobach bezpieczniej

Miasto, Kleszewie Bobach bezpieczniej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/02/2018 15:44

Jak informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Tołłoczko poprawiło się bezpieczeństwo użytkowników dróg w Kleszewie i Bobach, gdzie pracownicy PPUK zamontowali lustra drogowe.

Ponadto, na ulicy Widok wymieniono na nowy próg zwalniający. Pracownicy PPUK poprawili także drożność dróg gruntowych w Kacicach, Głodowie i Moszynie. Uzupełnili destruktem ubytki w ulicy Mickiewicza oraz na drogach w Płocochowie, Kokoszce, Lipnikach Nowych, Głodowie i Białowieży. Podczas akcji przeciwpowodziowej przetransportowali 110 ton piasku.

Rzecznik informuje również, że rozpoczęte prace przy budowie drugiego przystanku w Trzcińcu będą kontynuowane w okresie wiosennym.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama