:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
W aktualnym numerze PGP, numerze - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/11/2018 14:45

We wtorek 13 listopada nowy numer PGP, a w nim:

Narodowe Święto Niepodległości w Pułtusku

NIE dla budowy fermy w Bobach

600 tysięcy długu PPUK

Prezes Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Andrzej Dolecki nie ukrywał swojego oburzenia decyzja radnych miejskich, którzy nie przychylili się do wniosku Doroty Subdy o podwyższeniu wyjątkowo niskich stawek za wywóz śmieci. Radnych nie przekonał nawet fakt, że PPUK zalega ponad 600 tysięcy złotych PPUK w Ciechanowie, gdzie składowane są pułtuskie odpady.

Pułtuski zamach stanu, czyli w jaki sposób w naszym samorządzie przejęto władzę

Po tymczasowym aresztowaniu Burmistrza Pułtuska Krzysztofa Nuszkiewicza i zastosowaniu sankcji wobec Zastępcy Burmistrza Róży Krasuckiej zgodnie z przepisami prawa Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Wydra poinformował o zaistniałej sytuacji Wojewodę Mazowieckiego. Wojewoda przekazał sprawę do Premiera, a ten analizując przepisy Ustawy o samorządzie gminnym, podjął 28 lutego 2018 roku decyzję o wyznaczeniu osoby pełniącej funkcję Burmistrza Pułtuska. Dlaczego funkcji Burmistrza nie objęła wtedy - mająca do tego pełne prawo - Zastępca Burmistrza Róża Krasucka? Czy przepisy Ustawy były w 100% przestrzegane?

Polityka nie może polegać na emocjach - Zarząd SLD o odejściu Gemzy i Makarewicza

Polityka nie może polegać na emocjach, a już na pewno nie na tych niekontrolowanych. Chodzenie po urzędach i opowiadanie, że ktoś ich ograł jest przed wszystkim nieprawdą i zwykłym cynizmem. W drużynie trzeba nauczyć się współpracy i gry dla swojej drużyny. Jeśli Panowie Błażej i Cezary tego nie rozumieją, to lepiej, że odeszli.

OSTATNIE KONSULTACJE W SPRAWIE OBWODNICY PUŁTUSKA

Zakończenie kadencji w gminie PokrzywnicaNajpierw pomóż innym, później myśl o sobie” - wspomnienia Hanny Nuszkiewicz

Całe moje długie już życie, tak jak nauczyła mnie moja mamusia, starałam się wypełnić uczciwie. Mamusia zawsze pomagała tym, którzy potrzebowali pomocy, często mówiła „najpierw pomóż innym, później myśl o sobie”. Sprawiało mi to ogromną radość kiedy mogłam komuś pomóc, doradzić, ugościć. Obecnie zadaję sobie pytanie czy warto być uczciwym i dobrym człowiekiem?

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama