:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Wiosenne Spotkanie Wojskiem - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 29/03/2018 12:22

Z początkiem wiosny uczniowie klasy I LOB i II LOB z innowacją pedagogiczną w zakresie bezpieczeństwa narodowego wraz z opiekunami uczestniczyli w VIII Wiosennym Spotkaniu z Wojskiem zorganizowanym przez Wojskową Komendę Uzupełnień oraz Burmistrza Wyszkowa.

Zespół Szkół Zawodowych im J. Ruszkowskiego w Pułtusku miał zaszczyt otrzymać statuetkę za wspieranie organizacji jak również za udział w przedsięwzięciu.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem zdobywali wiedzę na temat nowoczesnego sprzętu i uzbrojenia prezentowanego przez Wojsko Polskie oraz mogli zapoznać się z bogatą ofertą uczelni wojskowych.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Luiza Truchel, Angelika Chrzanowska i Dariusz Smoliński.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama