:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Vendo Park oficjalnie otwarty

Miasto, Vendo oficjalnie otwarty - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/08/2019 14:48

Ilość klientów odwiedzających nowe centrum handlowe – Vendo Park, wskazuje, że taka inwestycja była w Pułtusku potrzebna.

Centrum powstałe w miejscu dawnego dworca PKS zachowało jego charakterystyczne elementy, jak ceramiczne kafle i neon na elewacji budynku oraz ławki stojące na zewnątrz. Uroczyste otwarcie i poświęcenie obiektu odbyło się dziś w południe. Organizatorzy przypomnieli, jak wyglądał ten teren przed i w trakcie budowy centrum, po czym wstęgę przecięli: Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland, burmistrz Pułtuska Wojciech Gregorczyk oraz ks. Janusz Kochański.

Na scenie wystąpili lokalni artyści, m.in. Artystyczny Zespół Estradowy MCKiS, Carol Markovsky.  Przez cały dzień na klientów czekają liczne atrakcje. O godz. 17.00 zapowiedziany jest koncert  Sarsy.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama