:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Umowa na przebudowę drogi gminnej w Trzcińcu podpisana

Miasto, Umowa przebudowę drogi gminnej Trzcińcu podpisana - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 14/08/2019 12:44

Dziś w Urzędzie Miejskim podpisana została umowa na przebudowę drogi gminnej w Trzcińcu. Wykonawcą inwestycji będzie firma Drogi i Mosty Jana Kaczmarczyka. Gmina Pułtusk otrzymała na ten cel dotację z budżetu województwa mazowieckiego w kwocie 215 000 zł, w ramach wsparcia inwestycji drogowych, polegających na modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w subregionie ciechanowskim. Łączny koszt inwestycji wyniesie 313 313 zł. Dziś także odbędzie się przekazanie wykonawcy terenu budowy. Termin wykonania inwestycji wyznaczono na 15 października.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama