:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Udane wakacje z MCKiS

Wakacyjna nuda? Nie w MCKiS, ponieważ w każdym tygodniu wakacji odbywają się warsztaty artystyczne w pracowniach oraz gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia ruchowe „Skacz razem z nami” oraz ćwiczenie umysłu w ramach „Studia gier” prowadził Stanisław Rudnicki. „Przygodę z dekupażem” oraz zajęcia manualno-plastyczne z całym bogactwem technik prowadziła Monika Kwiatkowska. W trakcie jednych z zajęć pracownia zamieniła się w barwny park rozrywki z mini karuzelami. Wzrok przyciągały kolorowe zwierzątka, słoniki i koniki. W tajniki „Świata barwnych szkiełek” wprowadzał uczestników Piotr Mroziewicz, pod którego kierunkiem powstały dekoracyjne i barwne kompozycje z mozaiki witrażowej. Natomiast warsztaty z malarstwa sztalugowego poprowadziła dyrektorka MCKiS Izabela Sosnowicz-Ptak, która dyplom z malarstwa zrobiła pod kierunkiem prof. Wojciecha Sadleya na UMK. Uczestniczki zajęć wykonały po kilka szkiców rysunkowych i malarskich.

Już od 10 sierpnia zapraszamy do kina na filmy: „Iniemamocni 2” i „Jestem taka piękna”. Natomiast 23 sierpnia o godz. 1800, w ramach IV cyklu pokazów filmowych „Portrety filmowe na dużym ekranie”, wyświetlony zostanie „John Lennon. Chłopak znikąd”, tradycyjne wstęp na pokaz filmowy jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty i odwiedzania naszych stron internetowych: www.mckis.pultusku.pl, www.teatrwpultusku.pl, www.kinowpultusku.pl oraz Facebooka

MCKiS


Miasto, - więcej informacji