:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły gminne, Uczniowie Winnicy mają wakacje - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 24/06/2019 10:09

19 czerwca rok szkolny zakończyli uczniowie  Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy. Gratulowano najlepszym uczniom, tym z najwyższą średnią ocen, tym ze 100% frekwencją, tym którzy najwięcej czytają i tym, którzy brali udział w konkursach. Nagrody wręczał i gratulował osiągnięć m.in. wójt gminy Winnica Robert Wróblewski a wyróżnianych było tak wiele, że brakowało miejsca na scenie.

Podziękowano także paniom odchodzącym na emeryturę Danucie Zabielskiej nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, Dorocie Kurowskiej nauczycielce geografii i wiedzy o społeczeństwie oraz Hannie Wróblewskiej pracownikowi niepedagogicznemu.

Najlepsze uczennice to w gimnazjum Zuzanna Kosek a w szkole podstawowej Amelia Gostkiewicz. 

Dokonano zmiany pocztu sztandarowego oraz pożegnano sztandar gimnazjum, które w tym roku szkolnym, ze względu na reformę systemu oświaty ulega likwidacji.

Przed uczniami aż 74 dni wakacji. Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama