:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Uczennice Ruszkowskiego stypendystkami Prezesa Rady Ministrów

Szkoły powiatowe, Uczennice Ruszkowskiego stypendystkami Prezesa Ministrów - zdjęcie, fotografia

29 listopada w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Zespół Szkół Zawodowych im J. Ruszkowskiego w Pułtusku reprezentowały dwie uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

W Technikum nr 1 jest to Aleksandra Jaworska z klasy II technik ekonomista, wychowawca – Hanna Lewandowska. Natomiast prymusem I Liceum Ogólnokształcącego już po raz drugi została Ewelina Gołębiewska – wychowawca klasy – Maria Brzozowska. Laureatkom Stypendiów, podczas uroczystości w Opinogórze towarzyszyli rodzice oraz wicedyrektor szkoły Dorota Budziszewska. W ceremonii wręczenia dyplomów uczestniczyli: Anna Cicholska – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Sosnowski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty i Krzysztof Bieńkowski – Kierownik Delegatury w Ciechanowie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.
Wśród licznie przybyłych na uroczystość gości znaleźli się również: Robert Kołakowski – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Jacek Zawiśliński – Zastępca Dyrektora Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wspaniałych przeżyć artystycznych dostarczył zgromadzonym koncert muzyki poważnej w wykonaniu Dyrektora Pana Andrzeja Ambroziaka oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pułtusku. Gratulujemy serdecznie naszym stypendystom i mamy nadzieję, że uzyskane wyróżnienie będzie doskonałą motywacją do dalszego rozwijania swoich pasji i talentów.


Wicedyrektor Dorota Budziszewska

Uczennice Ruszkowskiego stypendystkami Prezesa Rady Ministrów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szkoły powiatowe, - więcej informacji