:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Gzach

Wydarzenia, Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowym Gzach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/05/2019 15:00

W poniedziałek 6 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Gzach odbyły się powiatowe eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizowało 16 drużyn, według kategorii wiekowych szkół podstawowych.

Do kolejnego etapu, który odbył się w piątek 10 maja w Dzierżeninie, zakwalifikowały się drużyny z Publicznego Gimnazjum w Gzach, Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem, Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Świerczach.

Aby zdobyć jak największą ilość punktów uczestnicy musieli wykazać dużą wiedzą teoretyczna z zakresu przepisów ruchu drogowego. Doskonałymi umiejętnościami praktycznymi na torze przeszkód oraz wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Uroczystego wręczenia nagród oraz pucharów dla najlepszych drużyn i zawodników dokonywali: Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku, Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk, Sekretarz Powiatu oraz wójtowie poszczególnych gmin.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama