:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Trzecie spotkanie w sprawie obwodnicy

Komunikaty, Trzecie spotkanie sprawie obwodnicy - zdjęcie, fotografia

W piątek 28 września o godz. 13.00 w świetlicy wiejskiej w Łubienicy, a następnie o godz. 16.00 w Pułtusku w Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora ul. Daszyńskiego 17 w sali „zielonej” odbędzie się trzecie spotkanie konsultacyjne w sprawie budowy obwodnicy. Podczas spotkań prezentowane będą rozwiązania projektowe.

Opinie dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w formie pisemnej w terminie do 2 tygodni po spotkaniu pocztą na adres:

Transprojekt Gdański Spółka z o.o. ul. Zabytkowa 2, 80-253 Gdańsk, FAX: 58 3413065

lub pocztą elektroniczną: [email protected] z dopiskiem „Obwodnica Pułtuska w ciągu DK61 – spotkanie informacyjne nr 3”.

Materiały będą dostępne do wglądu od 22.09.2018 r. pod adresem: http://www.tgd.pl/tmp/dk61pultusk_III tura.zip

Przesłane, podpisane i zaopatrzone w imię i nazwisko, adres, uwagi i opinie zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych, tj. możliwych ze względów technicznych, prawnych i finansowych, zostaną uwzględnione.

Na spotkanie zapraszają: Transprojekt Gdański, działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, przy współudziale Gminy Pułtusk, Gminy Pokrzywnica oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad O/Warszawa.

 

Komunikaty, Pokrzywnica - więcej informacji