:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

Tragiczny wypadek w powiecie wyszkowskim – zginął 25 – letni policjant

Wypadki drogowe , Tragiczny wypadek powiecie wyszkowskim zginął letni policjant - zdjęcie, fotografia

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął młody mieszkaniec pow. pułtuskiego. Do zdarzenia doszło we wtorek 6 listopada, na skrzyżowaniu dróg w Leszczydole Nowinach. To wielka tragedia, ból i rozpacz w sercach najbliższych. Kolejna śmierć na drodze. Policjanci nieustannie apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę.

Wczoraj kilka minut po godzinie 11 w miejscowości Leszczydół Nowiny, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z ulicą Akacjową i ul. Wyszkowską, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 68 – letni kierowca samochodu ciężarowego, w trakcie wykonywania skrętu w lewo zajechał drogę jadącemu z przeciwnego kierunku kierowcy Seata, co doprowadziło do zderzenia samochodów.

Niestety, pomimo prowadzonej na miejscu przez ratowników medycznych akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia kierowcy Seata.

Miał tylko 25 lat. Zaledwie dwa tygodnie temu ukończył szkolenie podstawowe w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Młody policjant dopiero rozpoczął swoją służbę. Chciał pomagać innym, troszczyć się o ich bezpieczeństwo, gotowy na wiele wyrzeczeń i poświęceń. Niestety, nie zdążył. „Zawsze był uśmiechnięty, pełen empatii, miał wiele pasji i planów życiowych. Nigdy nie odmówił pomocy koleżankom i kolegom. Był gotowy by nieść pomoc drugiemu człowiekowi nawet z narażeniem własnego życia.” – tak wspominają go w rozmowach młodzi funkcjonariusze z CSP Legionowo. Ogromny ból i rozpacz pozostaje w sercach najbliższych.

Policjanci apelują do kierowców o wzajemny szacunek, zachowanie rozsądku, pokorę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Chrońmy swoje życie i swoich najbliższych. To najcenniejszy dar jaki mamy. Pamiętajmy o tym wsiadając za kierownicę.

źródło: KPP Wyszków


Wypadki drogowe , - więcej informacji