:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Szpital odmówił przyjęcia, kobieta zmarła

Sprawy kryminalne, Szpital odmówił przyjęcia kobieta zmarła - zdjęcie, fotografia

Nieprzyjęta 7 lutego do szpitala w Pułtusk kobieta zmarła. Prokuratura wszczęła śledztwo.

Jak informuje oficer prasowy Milena Kopczyńska, Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku prowadzi działania na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Pułtusku w sprawie śmierci kobiety w karetce. Do zdarzenia doszło 7 lutego. Według wstępnych ustaleń, szpital w Pułtusku, do którego zawieziono kobietę, odmówił przyjęcia.

 

 

 


Szpital odmówił przyjęcia, kobieta zmarła komentarze opinie

  • gość 2018-02-09 09:45:27

    najwyższy stan naNarwi od kilku lat i ryzyko wylania rzeki, afera korupcyjna w Ratuszu, afera w Gajda-Med, śmierć niedoszłego pacjenta w karetce. grubo się ten rok rozpoczął dla Pułtuska

  • gość 2018-02-09 10:27:44

    Współczuje...

  • Ewel - niezalogowany 2018-02-09 10:59:36

    Tylko się leczyć w tym szpitalu...strach mieszkać w tym mieście

  • gość 2018-02-09 11:06:30

    To już niedługo , zobaczycie jakie sprawy zaczną wychodzić , wreszcie się ruszyło , ochronka opadła , nie ma ludzi nietykalnych.

  • gość 2018-02-09 11:12:01

    CT niedziała odkąd szpital dostaje ryczałt za nieleczenie. Nie-honorowy umie liczyć

  • gość 2018-02-09 11:16:59

    Kiedy nie-honorowy zostanie rozliczony za fałszowanie dokumentacji medycznej, dokumentacji finansowej szpitala w rozliczeniach z NFZ, szantaż uległego Starostwa o srebrniki i, w związku z tym, działanie Starostwa znamionujące cechy niegospodarnosci. Umorzenie podatku dla prywatnej firmy nie-honorowego!!! A efekty widać w szpitalu

  • gość 2018-02-09 12:20:24

    Teraz na tapetę dawna Białowiejska , a obecnie Skłodowskiej -Curii.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 17:10:49

    "Za jądra i na latarnie", Marian Janusz Paździoch

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 17:41:34

    Szpital jak każdy inny. Co do przychodni Gajdamed ciekawe ilu z was wie, ze biora pieniadze za badania prenatalne gdzie nigdzie za cos takiego sie nie płaci. Zrobcie cos z tym prosze.

  • gość 2018-02-09 18:13:25

    Ten szpital powinien zmienić właściwie wszystko ,Gajda-med to coś co w głowie się nie mieści,Ludzie poumierali .a oni brali za nich pieniądze z NFZ .Czy to nie gratka?

  • gość 2018-02-09 19:53:20

    A to w Pułtusku mamy szpital ?

  • gość 2018-02-09 22:35:10

    kto mieczem wojuje, ten od miecza zginie. Nawet ślepa siostra w Radomiu nie pomoże