:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

„Szepty Puszczy” - spektakl już w sobotę!

Już czas! Nasze widowisko prawie gotowe! Leśna Baza na terenie Zambsk Kościelnych czeka na przybycie gości! - zapraszają organizatorzy „Lata w teatrze” w Zambskach Kościelnych.

Szepty Puszczy to projekt realizowany w ramach ogólnopolskiego programu "Lato w teatrze". W Zambskach Kościelnych odbywa się już po raz drugi. Na leśnej scenie stanie obok siebie 52 uczestników z Zambsk, okolic i dzieci spędzających wakacje na terenie działek letniskowych.

Przez dwa tygodnie nasi Leśni Badacze przyglądali się naturze. Obserwowali ją zarówno w dzień podczas leśnych wypraw organizowanych wespół z Nadleśnictwem Pułtusk, jak i w nocy z zaproszonym do projektu lepidopterologiem. Atrakcji było co niemiara, a zebrane inspiracje posłużyły do stworzenia leśnego widowiska. Zaprezentujemy je już w najbliższą sobotę w miejscu dość niecodziennym, bo na terenie Leśnej Bazy zbudowanej przez naszych uczestników.

A jak do nas trafić?

Zapraszamy w sobotę na godzinę 20.00 przed kościół pod wezwaniem św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych, skąd wspólnie wyruszymy do naszej Leśnej Bazy, gdzie odbędzie się pokaz finałowy. Obecność OBOWIĄZKOWA!

Więcej informacji na naszym profilu na FB: Lato w Teatrze Zambski Koscielne

Projekt realizowany przy wsparciu:

Wójta Gminy Obryte Jana Mroczkowskiego

Starostwa Powiatowego w Pułtusku

Zespołu Placówek Oświatowych w Obrytem

Proboszcza Parafii św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych Dariusza Multona

Ochotniczej Straży Pożarnej w Zambskach Kościelnych

Nadleśnictwa Pułtusk

Pułtuskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej

 

LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatru. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

W aktualnej 11. edycji programu dofinansowanie otrzymało 40 ośrodków z całej Polski – 17 organizacji pozarządowych i 23 samorządowe instytucje kultury.
Instytucje, które w poprzednich latach co najmniej trzykrotnie organizowały Lato w teatrze, mają za zadanie zrealizować projekt wspólnie z organizacją partnerską, która dotychczas nie brała udziału w programie. Ten moduł został nazwany Lato w teatrze +, a dofinansowanie przyznano 5 ośrodkom.

W tym roku udział w Lecie w teatrze weźmie ponad 1200 uczestników. Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Więcej o programie na: www.latowteatrze.pl www.facebook.com/programLatowteatrze


Zaproszenia, Obryte - więcej informacji