:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Świetlica w Smogorzewie otwarta po 30 latach

Wydarzenia, Świetlica Smogorzewie otwarta latach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 26/09/2018 09:49

30 lat temu mieszkańcy Smogorzewa Włościańskiego i Smogorzewa Pańskiego w czynie społecznym wybudowali budynek świetlicy.

Wspólny cel do stworzenia miejsca dla dzieci, młodzieży i dorosłych został zrealizowany niestety częściowo. Przez długie lata świetlica czekała na wykończenie i uzupełnienie wyposażenia.

Dzięki funduszowi sołeckiemu pozyskanemu z Urzędu Gminy Winnica oraz wsparciu wielu osób, szczególnie mieszkańców obu sołectw, udało się po latach zadbać o budynek i przyległy do niego teren.

Wymieniono okna, drzwi, położono posadzki, pomalowano ściany, wyremontowano kuchnię i łazienkę, zakupiono wyposażenie. Uroczyste otwarcie nastąpiło w miniony piątek 21 września. Mieszkańców powitały panie sołtys Smogorzewa Włościańskiego Renata Makowska i Smogorzewa Pańskiego Jadwiga Rasińska.

Budynek poświęcił proboszcz parafii w Smogorzewie ks. kan. Jarosław Bukowski, do mieszkańców słowa uznania skierował wójt gminy Winnica Mariusz Kowalewski i podziękował za zaangażowanie i umiejętność działania na rzecz wspólnego dobra. Obecny był także przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Cienkowski i prezes Zakładu Budżetowego w Winnicy Marcin Piotrowski.

Panie sołtys Renata Makowska i Jadwiga Rasińska dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do wyremontowania świetlicy.

Świetlica przed remontemOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama