:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Światowy Dzień Chleba Ruszkowskim - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 16/10/2019 13:02

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego podejmuje szereg działań mających na celu wychowanie do wartości, m.in. przez wprowadzenie młodzieży w kulturę swojego narodu.

Przykładem jest obchodzony w szkole 16 października Światowy Dzień Chleba. W tym dniu młodzież zapoznała się ze szkolną, wirtualną gazetką pod tytułem „Chleba naszego powszedniego...”, przedstawiającą symbolikę i tradycje obrzędowe związane z chlebem, a także degustowała pieczywo z tradycyjnego wypieku. Wskazanie uczniom szacunku dla chleba celebrowanego od zarania dziejów, ma przyczynić się do jego kontynuowania i przekazywania następnym pokoleniom.

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku składa podziękowania Panu Sławomirowi Białczakowi za podzielenie się chlebem z młodzieżą.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama