:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Straty po wczorajszych wichurach

Komunikaty, Straty wczorajszych wichurach - zdjęcie, fotografia

Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne i kilka uszkodzonych dachów. Strażacy i pracownicy Pogotowia Energetycznego mieli co robić przez niezbyt długie, ale bardzo intensywne porywy wiatru.

Między innymi na ul. Jana Pawła II na jednym z budynków uszkodzony został dach, podobnie jak na powstającej hali sportowej PSP nr 3 w Pułtusku, gdzie wiatr zerwał płaty blachy przykrywającej dach. Na ul. Baltazara drzewo ze skarpy przewróciło się na przewody energetyczne i zatarasowało drogę. Jego usunięcie trwało do dziś, do godz. 11. Nad kanałkiem powalony został klon jesionolistny i częściowo wierzba. W Gąsiorowie od przerwanych przewodów zapaliła się trawa, w Tocznabieli ściółka w lesie, w Obrytem i Zatorach spaliły się drewniane stodoły. 

Zapraszamy do przesyłania zdjęć z wczorajszej wichury, wszystkie zostaną opublikowane na Pultusk24. E-mail: [email protected] 

 

 


Komunikaty, Obryte - więcej informacji