:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Policja, Sprawcy kradzieży zatrzymani - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/06/2019 11:59

Funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego udaremniły ucieczkę sprawcom kradzieży metalowych podestów. Zgodnie z art. 278 kk zatrzymanym grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Mieszkańcy naszego powiatu zdemontowali 18 metalowych podestów z kłaki technologicznej przy ul. Wyszkowskiej w Pułtusku. O powyższym fakcie telefonicznie dowiedział się dyżurny pułtuskiej jednostki. Niezwłocznie skierował na miejsce patrol. Po chwili funkcjonariuszki drogówki zatrzymały pojazd, który odjeżdżał z opisywanego przez zgłaszającego miejsca. Znajdujący się w Seacie: 18 – letni mężczyzna i 25 – letnia kobieta nie kryli zaskoczenia. Policjantki ujawniły w bagażniku Seata skradzione podesty, zabezpieczyły mienie należące do Urzędu Miasta, pojazd i narzędzia służące do popełnienia przestępstwa. Sprawcy zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Grozić im może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama