:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Seniorzy, Spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 16/03/2018 13:43

21 marca o godzinie 17.00 w Akademii Humanistycznej w Pułtusku przy ul. Daszyńskiego odbędzie się spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład „Portugalia – spotkanie na końcu świata” poprowadzi dr Joanna Popielska-Grzybowska.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pułtusku został powołany w 2003 r. z inicjatywy Rektora Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku i Starosty Pułtuskiego. Oferuje ludziom starszym, głównie emerytom i rencistom, dalszy rozwój swojego intelektu poprzez uczestnictwo w uniwersyteckich wykładach, dyskusję na ciekawe, aktualne tematy. Oprócz wiedzy i umiejętności studenci UTW podkreślają, że uczestnictwo w zajęciach pomaga w dostosowaniu się do zmienionego przejściem na emeryturę lub rentę życia, poprzez mądre zagospodarowanie wolnego czasu, pielęgnowanie i rozwój kontaktów towarzyskich. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, najczęściej w przedostatni czwartek miesiąca.

Od początku działalności patronat nad Uniwersytetem Trzeciego Wieku sprawuje Rektor Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku i Zarząd Powiatu w Pułtusku, a nadzór merytoryczny prof. dr Janusz Rohoziński - Dziekan Wydziału Filologii Polskiej.

Osobami upoważnionymi do kontaktów w sprawach związanych z działalnością UTW są: Członek Zarządu Powiatu – Witold Saracyn i Joanna Czerwińska.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama