:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Spotkanie świąteczno – noworoczne PiS i SPZP

W sobotę 6 stycznia o godzinie 19, w Maneżu Domu Polonii w Pułtusku, zgromadzili się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości powiatu pułtuskiego oraz Samorządowego Porozumienia Ziemi Pułtuskiej. To już tradycja, że pułtuska prawica organizuje swój opłatek właśnie w święto Objawienia Pańskiego, zapraszając nie tylko polityków (radnych, wójtów, sołtysów), członków partii, ale także duchowieństwo, przyjaciół i sympatyków. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadził wszystkich Chór Lidiejki z Lidy na Bialorusi, który nie raz tego wieczoru zaprezentował się przed uczestnikami spotkania. 

Przybyłych do Maneżu powitał dyrektor Domu Polonii, radny Rady Miejskiej (SPZP) Michał Kisiel, w szczególności dziękując za przybycie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc oraz Przewodniczącemu Komitetu Stałego Rady Ministrów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Ministrowi Henrykowi Kowalczykowi, którzy złożyli zebranym noworoczne życzenia. Słowo Boże odczytał ks. kanonik Wiesław Kosek.

Po złożonych sobie wzajemnie życzeniach, przy łamaniu się opłatkiem, uczestnicy spotkania zasiedli do wigilijnej wieczerzy.


Spotkanie świąteczno – noworoczne PiS i SPZP komentarze opinie

  • gość 2018-01-08 13:38:19

    A czym się różni PiS od SPZP, bo zdaje się, że SPZP to ukryta opcja pisowska.

  • gość 2018-01-09 08:47:23

    A od kiedy PiS to partia prawicowa ? W oczy rzuca się silna reprezentacja apolitycznych i bezstronnych przedstawicieli Kościoła.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji