:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal pultusk24.pl 11/12/2017 12:19

W tym roku na spotkanie opłatkowe samorządowcy zaprosili mieszkańców do Akademii Humanistycznej w niedzielę 10 grudnia.

Po życzeniach złożonych przez prof. dr hab. Adama Koseskiego – rektora pułtuskiej uczelni, wicestarostę Beatę Jóźwiak, burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza, radnego sejmiku Województwa Mazowieckiego Witolda Chrzanowskiego, organizatorzy zaprosili do dzielenia się opłatkiem, a następnie do obejrzenia świątecznego programu artystycznego w wykonaniu zespołu Mazowiacy. Po programie Krzysztof Nuszkiewicz wręczył nagrody zwycięzcom konkursów na najpiękniejszą kartkę świąteczną, bombkę oraz w konkursie plastycznym „Nie przemocy w naszych rodzinach”. Spotkanie zakończyła degustacja świątecznych potraw. Wigilię samorządową, oprócz samorządu gminy Pułtusk i powiatu pułtuskiego, zorganizowali: Miejskie Centrum Kultury i Sztuki, Akademia Humanistyczna oraz Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu.

 

Spotkanie opłatkowe dla mieszkańców komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama