:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie konsultacyjne w sprawie obwodnicy Pułtuska

16 lutego w kinie Narew odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami w sprawie obwodnicy Pułtuska, w którym uczestniczył propagator inwestycji minister Henryk Kowalczyk, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz projektant trzech wariantów przebiegu obwodnicy. Gminę Pułtusk reprezentowała zastępca burmistrza Róża Krasucka.

Podczas spotkania zaprezentowano wszystkie trzy trasy obwodnicy, po czym przedstawiciele inwestorów oraz projektant odpowiadali na pytania mieszkańców dotyczące inwestycji.

Kolejne konsultacje odbędą się przed wakacjami i tuż po. Ich celem jest wybór najlepszej wersji trasy, ustalenie optymalnych rozwiązań infrastrukturalnych dla regionu oraz potrzeb mieszkańców poszczególnych miejscowości, przez które będzie przebiegać trasa obwodnicy.

Mapy z trasami obwodnicy niebawem będą dostępne w Urzędzie Miasta w Pułtusku oraz Urzędzie Gminy w Pokrzywnicy – miejscowości, w której we wszystkich trzech wariantach obwodnica bierze swój początek.

Już wkrótce zapraszamy na naszą stronę, gdzie zaprezentujemy filmową wypowiedź projektanta z dokładnym opisem wszystkich potencjalnych tras. A we wtorek w PGP relacja ze spotkania, szczegóły dotyczące obwodnicy, pytania mieszkańców Pułtuska i okolic oraz odpowiedzi na nie.


Spotkanie konsultacyjne w sprawie obwodnicy Pułtuska komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-17 16:40:17

    Trzeba zapracować na głodową premię!

  • gość 2018-02-18 15:05:34

    Po ci ,można pomyśleć o 10%

  • Gość - niezalogowany 2018-02-18 21:32:29

    Obiecanki cacanki, zbliżają się wybory, a kasa jak zwykle na wasze głodowe premie darmozjady i tego złodzieja w Toruniu, którym już dawno powinno się zająć CBA. Pułtusk to mały pikuś. Zresztą tu wystarczy tylko sołtys.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji