:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spotkania profilaktyczne w szkołach

Policja, Spotkania profilaktyczne szkołach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 01/06/2019 13:00

W minionym tygodniu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku profilaktycznie gościli w szkołach, aby rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o bezpieczeństwie.

Spotkanie przeprowadzono z uczniami klas I – III szkoły podstawowej nr 2 w Pułtusku oraz uczniami klas piątych Szkoły Podstawowej w Pniewie. Podczas prelekcji omówiono temat dotyczący mowy nienawiści związanych z negatywnymi zachowaniami wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Dzielnicowi omówili sposoby reagowania na negatywne zachowania oraz sposoby radzenia sobie w przypadku wystąpienia agresji i przemocy w szkole. Podczas spotkania z dziećmi poruszono temat bezpieczeństwa podczas wakacji w miejscach, gdzie będą przebywać. Policjanci apelowali o prawidłowe i bezpieczne poruszanie się po drogach i używanie elementów odblaskowych podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce jednocześnie wskazując miejsca w których można się poruszać na jednośladach. Ponadto omówiono bezpieczne korzystanie ze strzeżonych kąpielisk, gdzie nad bezpieczeństwem czuwa ratownik. Zachęcano uczniów klas do wzięcia udziału w konkursie literackim pod nazwą „Rymowanka – Zachęcanka”.

Na koniec spotkania wszystkim najmłodszym policjanci życzyli słonecznych i bezpiecznych wakacji.

sierż. Daniel PodlasinOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama