:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Spółki bez rzecznika prasowego

Samorząd, Spółki rzecznika prasowego - zdjęcie, fotografia

Po zmianach na stanowiskach prezesów spółek gminy Pułtusk przyszedł czas na odwołanie rzecznika prasowego.

Rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Tołłoczko nie będzie już sprawował powierzonej mu 10 czerwca 2015 roku funkcji. W ciągu ostatnich dwóch tygodni otrzymał wypowiedzenia od prezesów wszystkich spółek miejskich – PPUK, TBS, PWiK i PEC. Od wtorku 10 kwietnia Zbigniew Tołłoczko nie jest już rzecznikiem prasowym Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, a od dziś Towarzystwa Budownictwa Społecznego. 19 kwietnia minie okres wypowiedzenia umowy z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji oraz Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. Informację potwierdza sam Zbigniew Tołłoczko. Na stanowisku rzecznika zatrudniony został na podstawie odrębnych umów w każdej ze spółek, z których za swoją pracę otrzymywał oddzielne wynagrodzenia.

Przypomnijmy – 10 czerwca 2015 r. podczas konferencji, burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz poinformował o powołaniu rzecznika prasowego dla spółek gminy Pułtusk. Zbigniew Tołłoczko odpowiedzialny był za kontakt z lokalnymi mediami, był pośrednikiem między prezesami spółek a dziennikarzami, udzielał odpowiedzi na pytania skierowane do prezesów, przekazywał także informacje dotyczące działalności spółek.


Samorząd, - więcej informacji