:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Śmiertelny wypadek w Przemiarowie

Wypadki drogowe , Śmiertelny wypadek Przemiarowie - zdjęcie, fotografia

Idący drogą krajową K 57, 42 – letni mieszkaniec Przemiarowa, został potrącony przez kierowcę Mitsubishi. Na skutek poniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć.

Do wypadku doszło w niedzielę 23 września wieczorem, na prostym odcinku drogi, w miejscu oświetlonym. Kierujący Mitsubishi Galant, 21 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego jechał w stronę Pułtuska. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 42 – letni mężczyzna nagle wtargnął pod pojazd. W wyniku zderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

W związku ze zbliżającym się okresem jesiennym i pogorszeniem warunków atmosferycznych, policjanci zwracają się z apelem do pieszych o ostrożność i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

Przypominamy o zakładaniu elementów odblaskowych, szczególnie po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym, jak również w terenie zabudowanym, kiedy widoczność jest gorsza, a ciemne kolory ubrania powodują, że pieszy zauważany jest przez kierowcę dopiero w ostatnim momencie.

Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na bezpieczeństwo!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


Wypadki drogowe , - więcej informacji