:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

SLD też zbiera podpisy - dla działkowców

artykuły, zbiera podpisy działkowców - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 15/07/2012 15:09

Sojusz Lewicy Demokratycznej w Pułtusku zdecydował o przyłączeniu się do ogólnopolskiej akcji zbierania podpisów pod Obywatelskim projektem ustawy o ochronie rodzinnych ogrodów działkowych, która zagwarantuje działkowcom ich prawa i zapewni im bezpieczeństwo. Wspólnie nie pozwólmy na to, aby za 18 miesięcy na terenie Waszych ogródków działkowych mogły pojawić się pierwsze koparki i dźwigi, brońmy Obywatelskiego prawa do wypoczynku!  14 lipca 2012r.  Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska i Łukasz Miścichowski na terenie działek w Lipnikach, w niespełna godzinę, zebrali pierwsze 40 podpisów. Trzeba dodać, że to okres wakacyjny, tak więc wynik można uznać za znakomity. Przez kolejne dni będziemy kontynuować akcję na lokalnych działkach. Dodatkowo wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefonicznie, a wszelkie niezbędne dane znajdziecie Państwo na stronie www.sldpultusk.blog.onet.pl.  Tylko razem jesteśmy silni, a na nas Możecie liczyć.

SLD Miasta Pułtusk

Przewodniczący Cezary Gemza

Wiceprzewodniczący Błażej Makarewicz 

Reklama

SLD też zbiera podpisy - dla działkowców komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama