:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Semiramida na Mistrzostwa Polski Kickboxingu w Kurzętniku

To był ostatni strat KS Semiramida w tym sezonie – bardzo ważne zawody, które odbyły się w Kurzętniku były eliminacjami do dostania się w szeregi Narodowej Kadry Polski PZKB i zarazem możliwością startu na Mistrzostwach Świata.

8 – 10 czerwca 2018 r., to data, która przejdzie zdecydowanie do historii organizacji Mistrzostw Polski Kickboxingu w Light Kontakcie seniorów, juniorów, kadetów starszych i młodszych. Prawie 500 zawodników i zawodniczek z 77 klubów Polski zawitało do Kurzętnika, aby zmierzyć się o najwyższe trofea w Polsce. Nasz klub reprezentowało 9 osób: Natalia, Mateusz, Marcin, Karol, Paweł, Aleksander, Darek, Marcin oraz Czarek.

Do Pułtuska zawodnicy Semiramidy wrócili ze złotem Natalii oraz dwoma brązowymi medalami Mateusza i Aleksandra. O medal otarł się także Paweł, tym razem jednak przeciwnik, z którym wygrał wcześniej na zawodach bokserskich był lepszy. Na wielkie uznanie zasługuje Natalia, która została Mistrzynią Polski w kadetkach młodszych, wygrywając zdecydowanie w swoich wszystkich walkach. Jej wielki charakter wojowniczki nie dał szans żadnej przeciwniczce, Natalia to wielkie odkrycie i wielki diament, który po pracochłonnym oszlifowaniu stanie się niespotykanym brylantem w kickboxingu. Klub Sportowy Semiramida składa wszystkim wielkie gratulacje za super walki, podziękowania dla trenerów Darka i Marcina oraz sponsorów, bez których start w zawodach nie byłby możliwy.


Sporty walki, - więcej informacji