:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
artykuły, Sejmik Kobiet Lewicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 12/03/2012 08:07

4 marca reprezentacja kobiet z Pułtuska w składzie: Marta Tyszkiewicz- Wymysłowska, Anna Krysiak, Beata Kowalska, Krystyna Wenda, Wanda Kamińska, Joanna Czerwińska, Elżbieta Mądrowska i Jolanta Mizgała udała się do Sali Kongresowej na I Sejmik Kobiet Lewicy zwołany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Data  spotkania( na 4 dni przed Międzynarodowym Dniem Kobiet ) nie została wybrana przypadkowo. Klub parlamentarny SLD złożył na ręce marszałek Sejmu Ewy Kopacz projekt ustawy, który przywraca Dzień Kobiet jako święto państwowe ( zlikwidowane przez rząd Hanny Suchockiej ).  Pierwszy raz niemal 5 tysięcy kobiet z całego kraju spotkało się by wspólnie debatować. Program Sejmiku Kobiet składał się z dwóch paneli. Pierwszy obejmował tematykę przemocy domowej, drugi przemocy instytucjonalnej. 

 

Reklama

Sejmik Kobiet Lewicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama