:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Samorządowe Przedszkole w Winnicy wita wiosnę

Przedszkola, Samorządowe Przedszkole Winnicy wiosnę - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/03/2019 10:55

20 marca 2019 r. spotkaliśmy się z wyjątkowym, twórczym i bardzo życzliwym dzieciom pisarzem - poetą Wiesławem Drabikiem. Przyjechał do nas z Krakowa z ogromną liczbą ciekawych książek dla dzieci. Napisał ich ponad 200, poruszając bardzo różną tematykę. Jest autorem „Bajki o Smoku i Kraku i o tym, jak powstał Kraków”, „Awantura na podwórku”, „Łakomczuchy”, „Kocie łakocie”, „Zostań mistrzem”.

Wiesław Drabik pięknie opowiadał, recytował, żartował z przedszkolakami i nagradzał prawidłowe odpowiedzi naklejkami. Najaktywniejsi zamienili je na nagrody książkowe. Autor książek cierpliwie podpisywał książki, pozował do fotografii, bawił nas dobrym humorem. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i specjalne uśmiechy wysyłamy Uli Zarębie, która koordynowała wydarzenie. Pozdrawiamy szczególnie radośnie dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Winnicy Jadwigę Chorzelę - wspierającą nas w organizacji literackiego spotkania!

22 marca powitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. W tym roku nie topiliśmy Marzanny – złej zimy, natomiast przygotowaliśmy transparenty, promujące ochronę przyrody o treści : „Podlej mnie”, „Nie zrywaj mnie”, „Ratujmy pszczoły”, „Chcę żyć”. Ubrani bardzo kolorowo wyruszyliśmy korowodem po ulicach Winnicy. Mamy nadzieję, że takie powitanie wiosny uwrażliwi dzieci na problemy ochrony budzącej się przyrody, która wiosną jest najpiękniejsza.

Przedszkole Samorządowe w WinnicyOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama