:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Ruszkowski hymnu! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 17/11/2019 09:00

Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbyło się w połączeniu z akcją „Szkoła do hymnu” #SzkołaDoHymnu objętej patronatem przez Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach obchodów tej ważnej dla Polaków uroczystości uczniowie uczestniczyli w akademii, śpiewając wspólnie z chórem szkolnym pieśni patriotyczne. O godzinie 11:11 wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Młodzież tego dnia wspierała również inne inicjatywy na terenie miasta, m.in. akcję „Krew za krew” – zbiórkę krwi dla dzieci z oddziałów onkologicznych, zorganizowaną przez Zespół Szkół im. Bolesława Prusa. Uczniowie klas mundurowych uczestniczyli natomiast w akademii, zorganizowanej dla wychowanków Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Chętna młodzież mogła wziąć również udział w konkursie plastycznym na temat BOHATERZY I MIEJSCA ZWIĄZANE Z ODZYSKANIEM NIEPODLEGŁOŚCI Z TERENU POWIATU PUŁTUSKIEGO organizowanym przez Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość, Komitet Budowy Posągu – Popiersia Wincentego Witosa”.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama