:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Edukacja, Ruszkowiacy nagrodzeni przez Marszałka - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/09/2019 15:38

Od kilku lat Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku znajduje się w czołówce szkół mazowieckich pod względem liczby stypendystów. W tym roku szkoła uplasowała się w rankingu na trzecim miejscu – w roku szkolnym 2018/2019 w szkole było 25 stypendystów, realizujących ciekawe projekty edukacyjne.

18 września, w MSCDN w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie „Opiekun Stypendysty”, będącego częścią programu „Mazowsze – stypendia dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych”. Podczas uroczystości uhonorowane zostały opiekunki uzdolnionych uczniów Zespołu – Dorota Sobocińska i Anna Świerczewska. Nagrody wręczył nauczycielkom Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Docenieni zostali również stypendyści: Jakub Kuciński (kl. III TL), Mateusz Makowski (absolwent) oraz Sebastian Pęk (kl. IV Ti b), który zaprezentował zgromadzonej publiczności swój projekt edukacyjny – aplikację mobilną SPORTUP!, łączącą zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną. Wyróżnienie dla szkoły odebrała także dyrektor Zespołu Anna Kmiołek – Gizara.

Serdecznie gratulujemy laureatkom konkursu „Opiekun Stypendysty” i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą!

Sebastian Pęk, kl. IV Ti bOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama