:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Rodzinny piknik w Łubienicy – Superunkach

W sobotę 30 czerwca, mieszkańcy wsi Łubienica – Superunki zorganizowali piknik Rodzinny, którego celem była integracja społeczności. Wysoka frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, którzy tego dnia przygotowali dla wszystkich wiele atrakcji.

Były posiłki serwowane z kuchni polowej – grochówka wojskowa, bigos, golonka oraz kawa zbożowa, a dla najmłodszych przewidziane były francuskie hot – dogi. Nie zabrakło też dań z grilla.

Zaproszeni animatorzy zatroszczyli się o rozrywkę dla dzieci. Zorganizowano wiele konkursów, a każde dziecko otrzymało nagrodę – upominek. Na dużej dmuchanej zjeżdżalni radości nie było końca.

Dorośli mogli sprawdzić swoje umiejętności w przeróżnych konkursach – rzucie granatem w różnych kategoriach, rzucie ringiem do celu, biegach na szczudłach i wielu innych. Na potrzeby pikniku przygotowano również boisko do siatkówki – dużym zainteresowaniem cieszyła się również wystawa narzędzi rolniczych, używanych dawniej przez naszych pradziadków – przyznają organizatorzy pikniku.

Mieszkańcy składają serdeczne podziękowania organizatorom oraz tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy integracyjnej i wspierali choćby dobrym słowem.


Wydarzenia, Pokrzywnica - więcej informacji