:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Służba zdrowia, Robert Gajda zapowiada pozwy! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/02/2018 15:47

Robert Gajda zapowiedział pozwy przeciw dyrektorowi Jerzemu Wielgolewskiemu i Grzegorzowi Gerkowi za wywiad, jaki ukazał się w aktualnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej. Kilka chwil później przyznał się, że informacje o oddaniu do użytku lądowiska dla LPR publikowane min. na oficjalnej stronie CM Gajda – Med są kłamstwem! To też efekt tekstu z PGP!

Przypomnijmy, co w wywiadzie (aktualnym numer PGP dostępny jeszcze w kioskach) powiedział między innymi Jerzy Wielgolewski:

  1. Spółka prawa handlowego ma swoje niewątpliwe zalety, ale służba zdrowia nie powinna być obszarem komercji, nakierowanej na zysk. Takie podejście generuje patologie.

  2. Do nas bowiem docierają z terenu powiatu pułtuskiego nie tylko pacjenci, którzy sami tak zdecydowali, ale także tacy, którym w pułtuskim szpitalu, na izbie przyjęć, powiedziano aby jechali do Makowa, Wyszkowa albo Ciechanowa.

  3. Na przykład oddział ortopedyczny w Pułtusku nie działa z wymogami dwudziestoczterogodzinnego zabezpieczenia, więc z różnymi urazami kostnymi pacjenci byli kierowani do nas.

To tylko trzy fragmenty. Cały wywiad w PGP, a w najbliższym wydaniu odpowiedź Roberta Gajdy.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama