:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Robert Gajda wnioskuje do burmistrza

Komunikaty, Robert Gajda wnioskuje burmistrza - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/04/2019 13:43

17 kwietnia Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził nieważność uchwały Rady Miejskiej w Pułtusku z 14 czerwca 2018 roku, o pozbawieniu Roberta Gajdy tytułu Honorowego Obywatela Pułtuska. Sąd w wyroku stwierdził nieważność zaskarżonej uchwały w całości i zasądził od Gminy Miejskiej w Pułtusku na rzecz Roberta Gajdy kwotę 797 zł tytułem zwrotu kosztów postępowania sądowego.

Idąc za ciosem, 18 kwietnia Robert Gajda, reprezentowany przez adwokata, złożył wniosek do Burmistrza Miasta Pułtusk o „niezwłoczne wykonanie powołanego wyroku poprzez podjęcie wszelkich niezbędnych czynności prawnych i faktycznych mających na celu wykonanie uchwały nr XLVII/371/2017 Rady Miejskiej w Pułtusku z dnia 16 września 2017 r. w sprawie nadania dr n. med. Robertowi Gajdzie tytułu „Honorowego Obywatela Miasta Pułtuska”.

Oto treść wniosku:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama