:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Robert Gajda o śmierci pacjentki

Dziś o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego Gajda Med odbyła się konferencja prasowa, na której dyrektor generalny spółki zarządzającej szpitalem Robert Gajda odniósł się do tragicznego wydarzenia, jakim była śmierć 56 – letniej kobiety. Robert Gajda odpowiadał także na pytania dziennikarzy. Więcej w jutrzejszym wydaniu gazety.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Robert Gajda o śmierci pacjentki komentarze opinie

  • gość 2018-02-12 16:36:16

    wybielić sie i złożyc winę na kogoś po co taki dyrektor szpitala

  • gość 2018-02-12 17:20:55

    Pan ma wyraźny problem z jęz. polskim. Nie da się tego słuchać. Jego wyjaśnienia też nie przekonują.

  • gość 2018-02-12 17:51:10

    Od kiedy koordynator pielęgniarek i położnych siedząca po lewicy jest dyrektorem w tym szpitalu ? bo na stronie firmy jest nadal koordynatorem.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 18:50:09

    Normalnie film " Rejs "

  • gość 2018-02-12 19:53:39

    Normalnie komedia " Kogel-mogel".

  • gość 2018-02-12 20:08:42

    Pogotowie lotnicze lądowało na stadionie, a dlaczego nie na lądowisku przy szpitalu.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 20:09:58

    Dokładnie z jakiej racji ta pani po lewej jest dyrektorem szpitala?zwykłą podrzedna pielęgniarka raptem jest przełożona pielęgniarek A następnie dyrektorem.smiech na sali.znam tą Panią..... I współczuję ludziom którzy z nią pracują.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 20:15:02

    To jakiś cyrk.ludzie to burdel nie szpital.!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 20:17:26

    Wszyscy są warci siebie.powinni zamknąć ten pierdolnik razem z tymi dyrektorami po studiach

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 21:47:25

    Pewnie niewiele by to zmieniło, ale dlaczego helikopter lądował na stadionie? http://www.gajdamed.pl/ladowisko-dla-lpr-przy-szpitalu-powiatowym-gajda-med/

  • gość 2018-02-12 21:52:56

    A ta młoda pani po prawej stronie to dyrektor od czego?

  • gość 2018-02-12 22:06:15

    W ciągu ostatnich kilku lat pogorszyła się jakość usług medycznych w przychodni przy Szpitalu Powiatowym Gajda Med w Pułtusku.Nie ma kardiologa/a poprzednio był/.Nie ma chirurga naczyniowego/a poprzednio był/.Do endokrynologa funkcjonuje lista oczekujących na zapis ,na którą trudno się zapisać/a poprzednio nie było takich problemów/.Na USG trudno się zapisać.Szpital jest a okazuje się jak by go nie było.Co tu się dzieje?

  • gość 2018-02-12 22:09:31

    Jedna Pani podpiera się pod brodę.Druga Pani ma dziwną minę.Dyrektor jakoś tak nieskładnie się wypowiada.Ogólnie kiepsko to wygląda i nic nie wnosi.

  • gość 2018-02-12 22:41:15

    Chłopie ty sam zamknij się za kratki aby CBA nie wchodziło rano do ciebie i wstydu na mieście ci nie robiło chyba już koniec tej ochrony

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 23:34:47

    Panie Gajda może już starczy tego pir ... lenia glupot, bo nawet ma pan problem z wysławianiem się ostatnio. Boi się pan czegoś? Zmarła kobieta i to pański personel się do tego przyczynił. Nie robi pan chociaż większego bulu rodzinie zmarlej kobiety. Wszyscy pułtuszczanie wiedzą jak działa szpital i pana ośrodek zdrowia , no i oczywiście pana klinika

  • gość 2018-02-12 23:37:45

    Szkoda, że nie było mowy o zatrzymanym ostatnio przez naszą policję DOKTORZE JANKU !!! Ciekawe jak dyrektor by to wyjaśnił, pewnie coś było zepsute i to wina Makowa - Maz, że doktor Janek podpisywał co się da jako doktor i każdy udawał, że to jet normalne - nawet pacjenci ............

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 07:01:02

    Nie przypominamy sobie aby pod innym zarządzaniem sprzęt był niesprawny ale nikt pieniędzy na konserwację nie żałował , bo aby coś było sprawne musi mieć regularne przeglądy , a nie tylko pieczątki przeglądów.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 09:02:52

    Bo pieniądze zamiast na konserwację sprzętu trafiły do kieszeni wiadomo czyjej , a pan Janek już odpowiedni "kwit" wystawi :)

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 09:03:34

    Bo pieniądze zamiast na konserwację sprzętu trafiły do kieszeni wiadomo czyjej , a pan Janek już odpowiedni "kwit" wystawi :)

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 09:42:00

    Kasa trafia zawsze gdzie indziej.poco ładować pieniądze w sprzęt szpitalny.mozna do kieszeni.a ta pani po lewej nic nie miała do powiedzenia.... A ta pani młoda to dyrektor właśnie od czego??????hahahah smieszne normalnie pierdolnik A kółkach!

  • gość 2018-02-13 09:55:47

    Kiedy ta farsa się skończy , kiedy wszyscy odpowiedzą karnie za to co się dzieje , to przechodzi ludzkie pojęcie ,że wszyscy wiedzą , że z wierzchu góra , a w środku bagno.

  • gość 2018-02-13 09:58:06

    Szanowny Panie już nikt tego nie łyka oprócz ul. Marii Curie - Skłodowskiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 10:08:39

    Cyrk na kołach tylko w Pułtusku. I tak ktoś będzie inny winny, dziesiątki afer przez tyle lat w tym przedsiębiorstwie i wszystko wymydlone. To nie jest szpital w którym leczy się, tu robi się miliony. A pacjent jest złem koniecznym.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 10:08:58

    Cyrk na kołach tylko w Pułtusku. I tak ktoś będzie inny winny, dziesiątki afer przez tyle lat w tym przedsiębiorstwie i wszystko wymydlone. To nie jest szpital w którym leczy się, tu robi się miliony. A pacjent jest złem koniecznym.

  • gość 2018-02-13 10:27:22

    To niech ktoś wreszcie doniesie , jeżeli ma takie wiadomości o nieprawidłowościach , niech przyjedzie rzetelna kontrola , której właściciel nie zna , niech wszystko przetrzepią i DUŻO ZNAJDĄ ???

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 13:09:41

    No właśnie, tylko że pan G... Ma chyba niezłe układy i na razie się wymiguje ze wszystkiego ale zapewnie to już dlugo nie potrwa wszystkie przekręty kiedyś ujrzą światło dzienne i dobiorą się pewnym osobom do dupy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 16:48:39

    Na pewno nie będzie dobrze jeśli będzie zarzadzala Pani T. Albo ktoś podobny nie mający zielonego pojęcia o zarządzaniu taka instytucja. Pani dyrektor może powinna zrezygnować skoro sobie nie radzi i wrócić skąd przyszła. Chociaż tam też nie potrafiła udzielić informacji i była niezbyt miła. Ale cóż tu wymagac

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 18:02:54

    A Pani dyrektor nie miała nic do powiedzenia? Jako zarządzająca chyba powinna Skoro zarządzanie jej nie wychodzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 18:03:16

    A Pani dyrektor nie miała nic do powiedzenia? Jako zarządzająca chyba powinna Skoro zarządzanie jej nie wychodzi.

  • gość 2018-02-13 18:26:17

    Bardzo dobrze powiedziane. Odpowiedzialność spada bezpośrednio na tego kto zadecydował o przewiezieniu pacjentki do szpitala w Pułtusku. Nie po to powstały takie systemy jak ten o którym mów Gajda żeby karetki jeździły pod adres gdzie pomoc nie może zostać udzielona. Ile by pieniędzy nie włożył, sprzęt może się zepsuć i wiedzą to Ci którzy taki system stworzyli, po to powstał. Jeżeli ktoś mając taką wiedzę podjął tak fatalną decyzję musi za to beknąć, a jeszcze gorzej jeśli takiej wiedzy nie posiadał bo to oznacza że system powiadamiania nie działa jak trzeba a to grubsza sprawa.

  • gość 2018-02-13 18:40:36

    Prosze Panstwa najlepiej wychodzi Wam pisanie bzdur , a kto uratowal ten szpital przed upadkiem ,dwa lata temu , prosze zamist pisac , trzeba bylo zajac sie szpitalem ,gdzie panstwo w tym czasie byliscie !

  • gość 2018-02-13 18:47:21

    Po tylu latach gdy sledze losy tego szpitala jestem mile zaskoczony troską o jego dobre imię i jakością zarządzania. Konferencja to najlepszy sposób na szybkie sprostowanie nieprawdziwych informacji pojawiających się w przestrzeni publicznej i psujące renomę szpitala. Dzięki temu zamiast czytać steki bzdur w internecie, mam jasną i klarowną odpowiedź co się wydarzyło tamtego dnia. Niestety dla większości tu piszących to co mówi doktorek jest niezrozumiałe bo on posługuje się fachowym językiem podczas gdy większość tu komentujących to ciemniaki, nic dziwnego ze nie rozumieją w czym rzecz. Więc jeśli miałbym doradzać to osobę która potrafi dotrzeć do tego pokroju osób. PS. Widać też szczere współczucie dla rodziny na Twarzach osób towarzyszących doktorowi, nawet nie wiem co to za osoby ale jestem pełen uznania.

  • Gościu - niezalogowany 2018-02-13 18:48:48

    Ludzie, nikt Wam nie każe leczyć się w Centrum Medycznym jak i w Pultuskim szpitalu, nie ma też osoby, bądź osoby z rodziny która nie korzystała z usług Pana Janka, do kogo pretensja? Ps: mają unieważnić wszystkie dokumenty ustawione przez Jana S. Ciekawe co teraz zrobicie...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 19:47:20

    Ludzie są prości i myślą ze jakby tą kobietę do szpitala to by wyzdrowiała i żyła długo i szczęśliwie. Tymczasem nikt nie ma zielonego pojęcia o tym na co chorowała i co się wydarzyło. Czy były jakiekolwiek realne szanse na utrzymaniu przy życiu i powrót do zdrowia. Z tego co mówi Gajda lekarze woleli odesłać do Warszawy niz z braku szprzętu (a może i wiedzy) bezczynnie się przyglądać jak kobieta umiera. Inna sprawa i być może kluczowa, czy ta kobieta powinna trafić do Pułtuska ?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 19:50:22

    Pewnie ze nikt nie musi się leczyć tu ale sa sytuację ze to nie człowiek decyduje gdzie go zabiora

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 19:52:29

    Ciemniaki czekają jak wypowiedzą się fachowcy od Ratownictwa Medycznego podczas postępowania prokuratorskiego , a co to za szpital 24 godz.w sieci , który nie jest w stanie diagnozować , bo ma ciągle popsuty sprzęt , a jak mają wykonywaną diagnostykę pacjenci już leżący , a ile procedur?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 19:55:57

    Ciemniakami to są Ci , którzy łykają wszystko co ten Pan powie.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 20:47:53

    Śmigłowiec nie mógł ładować bo szpital nie zadbał o dopuszczenie do nocnych ladowan. To lądowisko nie ma atestu! Poza tym lekarz nie przyjął pacjentki do szpitala. A powinien przyjąć i przygotować do transportu miedzyszpitalnego..

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 20:57:02

    To jest prywatne lądowisko Pana G..... bez żadnych pozwoleń ani do lądowania w dzień ani w nocy , jego faktycznie nie ma ale z pompą otwarte.

  • gość 2018-02-13 21:31:04

    Ubodło mnie słowo Ciemniaki i postanowiłem zgłębić problem..rzeczywiście chyba zawiniło pogotowie bo w Pułtusku nie ma chirurgii naczyniowej i powinni byli pacjenta zawieźć do szpitala o wyższej referencyjności -innym poziomie zadań. Stworzony został wykaz szpitali pierwszego wyboru dla pogotowia i można go sobie zobaczyć na stronach nfz-nie ma tam Pułtuska, który z definicji nie ma takich kompetencji a tu taki fragment Konsultanci krajowi zaakceptowali działania związane z przygotowaniem wykazu oddziałów szpitalnych pierwszego wyboru. Stworzenie wykazu ma się przyczynić do skrócenia czasu, w jakim osoba w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego otrzyma specjalistyczną pomoc medyczną, oraz do wyeliminowania sytuacji, w których szpitalne oddziały ratunkowe i izby przyjęć odmawiają przyjęcia pacjentów.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 21:35:00

    Jacy ludzie zarządzający taki szpital. Pani T. niech się weźmie za jakąś robotę, bo noszeni6 głowy do góry szyja może zaboleć. Powinna o tym chyba wiedzieć.

  • gość 2018-02-13 21:36:40

    stawiam pytanie..czy pogotowie wiedząc o tym że powinno przewieźć pacjenta dalej(warszawa) nie chciało zrobić tego na koszt szpitala?

  • gość 2018-02-13 21:43:16

    Panie Gajda , Doktorze Gajda . Czy pan dobrze sypia ? Organ zwany SUMIENIEM , nie dokucza ? czy po prostu nie posiadasz go Pan ????????????????????????

  • gość 2018-02-13 21:55:47

    Bardzo honorowy ten nasz obywatel. Zaczęło się od dziwnych zdarzeń z badaniami których nie przeprowadzano na pacjentach, przez "doktora" Janka, kończy się na śmierci. Kiedy CBA wejdzie i zaora całe to miasto?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 22:00:34

    Nie znam się na przepisach medycznych ale czego nie znajdzie się w internecie i tak ustawa o Ratownictwie Medycznym mówi , że karetka wiezie pacjenta do najbliższego szpitala , szpital przejmuje pacjenta , a gdy nie ma możliwości diagnostycznych , bądź pacjent wymaga interwencji oddziału którego ten szpital nie posiada , transportem medycznym przewozi wtedy pacjenta do innego szpitala , bądź również transportuje pacjenta pogotowiem lotniczy po uprzednim jego wezwaniu .

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 22:33:58

    Czyli rozumiem , że jak nawet miał popsuty tomograf , to też powinien przyjąć?

  • gość 2018-02-14 02:43:54

    Moi drodzy lepiej by bylo zajac sie smogiem w miescie bo on nasz wszystkich wykonczy ,oraz zdbac o wlasne zdrowie i zdrowo sie odzywiac to podstawa .

  • Gość - niezalogowany 2018-02-14 12:58:36

    Ponoć to , że TK jest nieczynny do tej pory t o Pan Pikuś ale i RTG też.

  • Tornado - niezalogowany 2018-02-14 18:24:34

    Glupcy. Chcial nas przejac dobrze prosperujacy szpital w makowie maz, ale tam nikt nie dalby w lape nikomu ze starostwa ,,naszego,,

  • gość 2018-02-14 19:59:28

    Rzeczywiście były 2 wyjścia, ale PSL z SLD wybrało doktora i mamy.......................

  • gość 2018-02-15 10:50:57

    Nie za dużo narzekacie, naoglądacie się tych seriali o szpitalu w Leśnej Górze i myślicie, że wszędzie tak będzie. Nie jest chyba tak źle skoro niedawno wszyscy włodarze naszego miasta i powiatu tak gratulowali panu G. ba dostał nawet honorowego. Niemożliwe, żeby wszyscy tak się mylili.