:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Reprezentacja Pułtuska Wiosennych Spotkaniach Wojskiem - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/03/2019 15:14

W czwartek 21 marca, na zaproszenie Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Wyszkowie ppłk. Leszka Wieczorka, zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki z delegacją z Pułtuska, uczestniczył w IX Wiosennych Spotkaniach z Wojskiem.

Jest to cykliczna impreza o tematyce historyczno – wojskowej z bogatym programem. Podczas tegorocznej edycji można było zobaczyć legendarny Czołg Leopard i wiele innych pojazdów militarnych, a także obejrzeć prezentacje uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy.

Pułtuska Grupa Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty prezentowała sprzęt historyczny, natomiast sekcja strzelecka MLKS Nadnarwianka Pułtusk bogaty zasób broni. I LO CN – B FENIKS im. 13 Pułku Piechoty oraz ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku zaprezentowały pokazy walki wręcz. Ponadto, uczestnicy spotkania z wojskiem mogli spróbować grochówki i żołnierskiego chleba.

Zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki podczas wizyty w Wyszkowie zapraszał na obchody „Pułtuskiego Września”, w ramach których odbędzie się Piknik Militarny na miejskiej przystani.

UM w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama