:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Remont wieży ratuszowej od poniedziałku

Miasto, Remont wieży ratuszowej poniedziałku - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/08/2019 13:21

W dniu dzisiejszym gmina Pułtusk podpisała umowę z wykonawcą remontu wieży ratuszowej. Jak zapowiada zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki prace ruszą w przyszłym tygodniu, w poniedziałek 19 sierpnia i potrwają do końca października. Łączny koszt remontu wyniesie 488 280,53 brutto.

Przypomnijmy, w maju br. Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków przyznał dotacje celowe z budżetu państwa na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane wpisanych do rejestru zabytków na Mazowszu. Jednym z tych zabytków jest właśnie wieża pułtuskiego ratusza. Gmina na remont otrzymała dotację w kwocie 600 000 zł.

Prace, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu obejmą renowację i konserwację zewnętrznych ścian, naprawę stolarki okiennej oraz naprawę zadaszenia, narożników i parapetów.

Pozostała kwota dotacji stanowi rezerwę na nieoczekiwane prace, jakie mogą wystąpić podczas remontu.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama