:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Remont Przedszkola Miejskiego nr 5 w Pułtusku

Przedszkola, Remont Przedszkola Miejskiego Pułtusku - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 31/07/2019 13:51

W Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Pułtusku trwają prace polegające na: przebudowie i nadbudowie dachu wraz ze zmianą więźby dachowej, adaptacji pomieszczeń mieszkalnych na biurowe oraz adaptacji obecnych pomieszczeń biurowych na salę dydaktyczną wraz z łazienką i szatniami.

Prace adaptacyjno–remontowe obejmują dostosowanie pomieszczeń przedszkola w związku z potrzebami wynikającymi z rekrutacji zwiększonej liczby dzieci w roku szkolnym 2019/2020 i uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej przedszkola, w tym: stworzenie sali do nauki języka angielskiego dla 15 dzieci. Dodatkowe miejsca w przedszkolu to efekt realizacji projektu pn. „Excellent start to be SMART”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

UM PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama