:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Rażąca prędkość w obszarze zabudowanym – zatrzymano 4 prawa jazdy!

Policja, Rażąca prędkość obszarze zabudowanym zatrzymano prawa jazdy! - zdjęcie, fotografia

Wysoka grzywna i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami to finał jazdy z prędkością powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Dążąc do poprawy bezpieczeństwa Policja apeluje o rozwagę i przypomina o konsekwencjach brawurowej jazdy.

W piątkowe popołudnie, 6 lipca, funkcjonariusze drogówki w niespełna 4 godziny zatrzymali 4 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. Do rażących wykroczeń dopuścili się kierowcy jadący drogą K – 57 w Przemiarowie oraz powiatową – w Głodowie. Mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami połączonymi z punktami karnymi. W konsekwencji zostały również zatrzymane ich prawa jazdy.

Mundurowi są szczególnie wyczuleni na wykroczenia i przestępstwa drogowe, które są głównymi przyczynami wypadków. Nadmierna prędkość, kierowanie pod wpływem alkoholu, nieprawidłowo wykonywane manewry – to najpoważniejsze „grzechy” kierowców.

Apelujemy zatem po raz kolejny o rozwagę i odpowiedzialność!

siez. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


Policja, - więcej informacji