:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
W aktualnym numerze PGP, Pytamy kandydatów wójtów - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/09/2018 11:57

Rozpoczynamy cykl pytań do kandydatów na wójtów gmin powiatu pułtuskiego. O dotychczasowe doświadczenie pracy w samorządzie oraz o najważniejsze aspekty kampanii wyborczej pytamy aktualnych wójtów gmin, którzy zdecydowali ponownie ubiegać się o ten urząd oraz o kandydatów, którzy po raz pierwszy startują w wyborach.

W całym powiecie pułtuskim zarejestrowało się 14 kandydatów – po trzech w gminie Gzy i Obryte, po dwóch kandydatów w gminach: Pokrzywnica, Świercze, Winnica i Zatory. W aktualnym numerze na nasze pytania odpowiadają: Jan Mroczkowski – kandydat PiS na wójta gminy Obryte, Tomasz Sobieraj – kandydat PSL na wójta gminy Gzy, Grzegorz Falba kandydat z niezależnego Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Falby na wójta gminy Zatory, popieranego przez PSL oraz Cezary Andrzej Wojciechowski – kandydat PiS na wójta gminy Gzy. Kolejność publikowania wywiadów jest całkowicie przypadkowa. A już za tydzień, w 39 numerze gazety rozmowy z kolejnymi kandydatami.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama