:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pułtuszczanie na zgrupowaniu Kadry Polski Kadetów w Łukowie

Sporty walki, Pułtuszczanie zgrupowaniu Kadry Polski Kadetów Łukowie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 21/06/2019 13:02

Zawodnicy KS Semiramida – Natalia Parzuchowska i Mateusz Sośnicki – przygotowują się do Mistrzostw Europy w Gyor na Węgrzech, które odbędą się 23 sierpnia. Organizatorem mistrzostw jest WAKO. Podczas zgrupowania Kadry Polski Kadetów w Łukowie szlifują formę wraz z całą grupą kadrowiczów. Po powrocie ze zgrupowania kadry zawodnicy KS Semiramida wyruszają do Stężycy, aby dalej przygotowywać się do mistrzostw.

KS SemiramidaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama