:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pułtuskie Wianki nad Narwią – FOTORELACJA

Portal pultusk24.pl 24/06/2019 10:51

W niedzielę 23 czerwca, mieszkańcy Pułtuska, korzystając z zaproszenia burmistrza Pułtuska Wojciecha Gregorczyka oraz Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki, wzięli udział w Nocy Świętojańskiej nad Narwią, na przystani miejskiej. W programie nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na „wiankowej” scenie wystąpili lokalni artyści oraz muzyczni goście. Rozstrzygnięto i wręczono nagrody w konkursie na najpiękniejszy wianek oraz uhonorowano najlepszych kajakarzy. Centralnym punktem Wianków było oczywiście błogosławieństwo wody oraz pojazdów pływających, którego dokonał ks. kan. dr Janusz Kochański, proboszcz parafii św. Józefa w Pułtusku. Burmistrz Wojciech Gregorczyk życzył wszystkim bezpiecznych, aktywnych i udanych wakacji.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama