:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

Pułtuskie Forum Samorządowe przedstawia kandydata na burmistrza

  • Fotka nr 0 z 1

Dziś w samo południe, w pułtuskiej restauracji Magdalenka, Pułtuskie Forum Samorządowe zaprezentowało swojego kandydata na burmistrza Pułtuska. Będzie nim Łukasz Skarżyński. 

Kandydata zaprezentował i przedstawił lider PFS Sławomir Latek mówiąc, że najbliższe wybory będą bardzo ważne dla Pułtuska, dotkniętego fatalnym w skutkach skandalem. PFS jest krytyczne wobec działań zarówno jednego jak i drugiego obozu partyjnego i zamierza w najbliższych wyborach znaleźć w samorządzie miejsce dla niepartyjnych społeczników. PFS wystawi jesienią niepartyjnych kandydatów do rady miasta. 

Łukasz Skarżyński przedstawił zarys programu: oddłużenie miasta, stworzenie długofalowego planu inwestycyjnego, nakierowanie działań na zatrzymanie młodych mieszkańców naszego miasta emigrujących za pracą do Warszawy i innych miast. Szczegółowy program przedstawiony zostanie pod koniec sierpnia.

Głos zabrali także Adam Knochowski który zwrócił uwagę, że ludzie PFS są aktywni na różnych polach starając się na co dzień działać na rzecz Pułtuska i jego mieszkańców. Piotr Socharski, pułtuski wodniak i ratownik mówił o niewykorzystanym potencjale naszego miasta jaki jest rzeka. Artur Miler podkreślił, że kandydat PFS pochodzi z rodziny związanej z Pułtuskiem od ponad dwóch wieków.


Wydarzenia, - więcej informacji