:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, Pułtuskie Amazonki wsparciem finansowym „Ligi Charytatywnej” Santander Aviva - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/09/2019 16:03

Spotkanie integracyjne pułtuskiego Stowarzyszenia Amazonek było idealną okazją do oficjalnego przekazania na rzecz tej organizacji środków finansowych przez Santander Bank Polska (region siedlecki), w ramach projektu „Liga Charytatywna” Santander Aviva Ubezpieczenia.

W spotkaniu, które odbyło się 6 września, na cyplu Domu Polonii w Pułtusku, oprócz zrzeszonych w stowarzyszeniu pań, na czele z prezeską Teresą Osowiecką, udział wzięli przedstawiciele banku – dyrektor regionu Joanna Załęgowska, dyrektor oddziału w Pułtusku Krystian Szymański, dyrektor oddziału w Ciechanowie Michał Grzywacz, doradcy z oddziału w Pułtusku – Joanna Ścibiorska i Anna Ciok, a także z ramienia Urzędu Miejskiego w Pułtusku– zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki oraz podinspektor w Wydziale Edukacji i Promocji Marta Tyszkiewicz Wymysłowska.

Czek, na kwotę 6 630 zł, na rzecz Stowarzyszenia Amazonek w Pułtusku, z rąk dyrektor regionu Santander Banku Joanny Załęgowskiej, odebrała prezes stowarzyszenia Teresa Osowiecka.

Więcej we wtorek, w 38 numerze Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama